Witaj w Dako Klub!

Jeżeli chcesz profesjonalnie zadbać o swoje ciało, poprawić swój wygląd oraz samopoczucie albo może po prostu odpocząć redukując stres i napięcie codziennego dnia to dobrze trafiłeś!

learn more

Ćwicz Razem z Nami

W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla każdego. Przyjazna atmosfera naszego klubu sprawia że ćwiczysz spokojnie.

learn more

Osiągnij Więcej

Dzięki naszej wykwalifikowanej załodze, bogato wyposażonej siłowni oraz przystępnym cenom możesz szybciej niż myślałeś osiągnąć swoje cele.

learn more

Nasi klienci

Zadowoleni klienci dają nam najwięcej satysfakcji i energii do działania. Z wieloma z naszych gości znamy się od lat i cieszymy się, że wybrali właśnie Dako Professional Klub jako miejsce do profesjonalnego zadbania o swoje ciało, kondycję i samopoczucie. Poznaj naszych klientów!

Początkujący i profesjonaliści

Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy szukasz odmiany od monotonnych ćwiczeń, w naszym klubie znajdziesz taką formę ruchu, jakiej najbardziej potrzebujesz. Jesteśmy dumni z tego, że odwiedzają nas osoby, dla których jest to pierwsza wizyta w siłowni - mogą u nas liczyć na szczegółową instrukcję dotyczącą tego, w jaki sposób korzystać ze sprzętu i odpowiedni dobór ćwiczeń.

Naszymi klientami są również osoby, które uwielbiają piłkę nożną i taniec - oferujemy zarówno wynajem sal, jak i profesjonalne przygotowanie do gry piłkę nożną. 

Pracownicy firm

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i pracownicy korporacyjni. Oto co na nasz temat mówią pracownicy portalu :

”Wybraliśmy Dako Professional Klub, ponieważ nie tylko cieszy się doskonałymi opiniami wśród naszych znajomych, ale posiada doskonale wyposażoną siłownie i profesjonalną obsługę. Po ciężkim dniu pracy przy komputerze relaks w domowej atmosferze to coś, co daje nam siłę do dalszego działania. Prowadzimy siedzący tryb życia, dlatego cieszymy się, że trenerzy są w stanie dobrać ćwiczenia do naszych możliwości, a wykwalifikowani fizjoterapeuci służyć radą co do sposobów relaksu po ćwiczeniach. Tym, co szczególnie przypadło nam do gustu, są masaże relaksacyjne wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów”.

Osoby poszukujące profesjonalnych zabiegów

Naszymi klientami są również osoby, które chcą w kompleksowy sposób zadbać o swój wygląd. Dużym zainteresowaniem naszych gości cieszą się wspomagające odchudzanie i modelowanie ciała Vacu-Shape oraz Roller Massager w przyjemny i mało wymagający sposób pozwalają na osiągnięcie własnych celów sylwetkowych.

Wisienką na torcie jest możliwość uzyskania pięknej i zdrowej opalenizny w naszym solarium oraz zrelaksowanie się w saunie. Jesteśmy pewni, że każda wizyta w Dako Professional Klub pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz zajęcia lub zabiegi, których najbardziej potrzebujesz. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz profesjonalnych wskazówek od naszych pracowników - skontaktuj się z nami.

 • Kontakt

  Zapraszamy do naszych klubów:

  ul. Ugorek 10
  31-456 Kraków
  e-mail: [email protected]
  (12) 413 67 50

  ul. Majora 12A
  31-422 Kraków
  e-mail: [email protected]
  (12) 413 97 85 / wew. 33

 • Godziny Otwarcia

  Poniedziałek   8:00 - 22:00
  Wtorek   8:00 - 22:00
  Środa   8:00 - 22:00
  Czwartek   8:00 - 22:00
  Piątek   8:00 - 22:00
  Sobota 10:00 - 16:00
  Niedziela 10:00 - 14:00